GÜVENLİK KAMERALARI

Ofis ve işyerleriniz için Kapalı devre kamera sistemleri (CCTV) alanındaki geniş ürün yelpazemiz ile anahtar kurulum çözümler üretiyoruz. Ürün konumlandırma, keşif, kablolama ve devreye alma hizmetlerimiz ile zamandan ve maliyetten tasarruf sağlayın.

ANAHTAR TESLİM ALARM SİSTEMİ KURULUMLARI

ALARM SİSTEMLERİ

Küçük, orta ve büyük ölçekli firma ve kurumlara Alarm sistemlerini anahtar teslim şekilde kuruyoruz. Mağazalar'dan fabrikalara, ofislerden işyerlerine kadar çözümler üretiyoruz.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Çalışan ve ziyaretçilerinizin kontrolünü elinizde tutun. İşyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde sağladığımız güvenliğin avantajlarından birkaçıdır.

Kamera Sistemleri

İşletmeniz ve fabrikanız için en uygun çözümü belirlememiz için ücretsiz keşif talep edin. Keşif ile birlikte doğru ürün konumlandırma ve doğru sistemi tercih etme şansı yakalayın!

Kişi Sayma Sistemleri

Verimliliği artırmak için mağazalar, plazalar, alış veriş merkezleri tarafından çokça kullanılan bu çözüm için hemen teklif isteyin.

Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri ile işletmenizi ve ofislerinizi güvende tutun. Anahtar teslim teklif için bize ulaşın.

360 Derece Güvenlik Hizmetleri

Güvenlik Sistemleri İçin Teklif Al

Ağ ve network alt yapınızı oluşturuyor, güvenlik duvarlarınızı kurguluyor, güvenlik kamera ve alarm sistemleri ihtiyaçlarınızı anahtar kurulum teslim ediyoruz.