EFE PC BİLİŞİM VE YAZILIM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. (“EFE PC BİLİŞİM”) tarafından yönetilen “www.grisecurity.com” adresinde yer alan bu internet sitemizi (“İnternet Sitesi”) ziyaret ederek aşağıda belirtilen kullanım şartlarını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı bu şartları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız, İnternet Sitemizi kullanmamalı ve siteden ayrılmalısınız.

İnternet Sitesinin İçeriği

Bu İnternet Sitesi bilgilendirme ve müşterilere şeffaf hizmet vermek amacıyla hazırlanmıştır. EFE PC BİLİŞİM, her ne kadar İnternet Sitesi içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarf etmekteyse de sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, tam ve güncel olması hakkında hiçbir garanti vermemekte, bu konularda hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitede gösterilen ürün bilgileri, üreticiler çeşitli kaynaklardan derlenmektedir ve sadece bilgi amaçlıdır. Ürün özellikleri ve bu sitede gösterilen bilgiler, inceleme anında değişmiş veya hatalı olabileceğinden dolayı, güncel ve kapsamlı bilgi edinmek için üretici sitelerine bakmanızı öneririz. Üreticiler ve EFE PC BİLİŞİM, ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Ürün bilgilerinin kullanımından ötürü EFE PC BİLİŞİM hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Değişiklikler ve Erişim Engelleme

EFE PC BİLİŞİM, İnternet Sitesi içeriğinde, tasarımında, erişilebilirliğinde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. EFE PC BİLİŞİM herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu İnternet Sitesine erişimi toplu olarak veya belirli cihazlar bazında kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

İnternet Sitesinin Kullanımı

İnternet sitesini (1) yasal mevzuata uygun bir şekilde kullanmayı, (2) amacı dışında kullanmamayı ve siteye veya EFE PC BİLİŞİM sistemlerine zarar verebilecek herhangi bir faaliyette bulunmamayı, (3) sitenin bağlı olduğu sunucular ve çeşitli depolama alanlarına izinsiz erişim sağlamamayı, (4) siteye hizmet engelleyici herhangi bir saldırıda bulunmamayı taahhüt etmektesiniz.

Zararlı Yazılımlar ve Başka Sitelere Bağlantılar

EFE PC BİLİŞİM, İnternet Sitesi dahil her türlü sisteminin güvenli bir biçimde muhafaza edilmesi için her türlü tedbiri almaktadır fakat İnternet Sitemizin hatalardan ya da virüslerden ari olduğu yönünde bir garanti vermemektedir. İnternet sitemize erişim sağladığınız esnada herhangi bir virüsün, erişim önleme saldırısının ya da sair benzer zararlı teknoloji araçlarının bilgisayarınıza, ekipmanınıza, bilgisayar programlarınıza, verilerinize ya da mülkiyetinizdeki benzer dijital materyale verebileceği zararlardan EFE PC BİLİŞİM sorumlu olmayacaktır.

EFE PC BİLİŞİM, İnternet Sitesi üzerindeki içeriklerde, başka İnternet Sitelerine bağlantılar bulunabilir. Bu bağlantılar, bilgilendirme amaçlı olup ziyaretçiye kolaylık sağlamak amacıyla verilmişlerdir. EFE PC BİLİŞİM, bağlantı verilen sitelerin güvenli olduğunu veya bunlardaki bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu garanti etmez, bunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Fikri Mülkiyet

İnternet sitemiz, EFE PC BİLİŞİM’ın münhasır mülkiyeti altında olduğu gibi tüm içeriği ile dizaynı, fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı altında korunmaktadır. İnternet sitemizin tamamının ya da bir kısmının EFE PC BİLİŞİM’ın önceden izni alınmaksızın kullanılması halinde EFE PC BİLİŞİM, fikri ve sınai mülkiyet hukuku çerçevesinde hukuki ve cezai tedbirlere başvurabilecektir.