Gri Security, müşteri entegrasyonu konusunda düzenli bir süreç izlemektedir. Bizimle iş yapmaya başlamanın ve müşterilere hızlı yanıt, etkili iletişim ve hukuki güvenceler sağlamanın detaylarını öğrenin.

Başlamadan Önce bile Gri Security iyi işlenmiş bir müşteri katılım süreci vardır.

Kötü uygulamalar
Kötü
Tercih etmemeniz önerilir.
İlk yanıtı almak, bir görüşme ayarlamak veya bir teklif almak için harcanan fazladan saatler ve günler, projenin başlangıcını ertelemek anlamına gelir.
Güvenlik tedarikçileri, bir bize-ne-yapmamızı-söyleyin yaklaşımını benimseyebilirler. Müşterilerinden belirli bir ürün konumlandırma veya Güvenlik iyileştirmesi ihtiyacı konusunda net bir anlayışla gelmelerini bekleyebilirler.
Gri Security yaklaşımı
Fark
Farkı hissedin.
Gri Security'de, potansiyel müşterilerle iletişim kurma konusunda belirlediğimiz ve sıkı bir şekilde takip ettiğimiz bir iletişim protokolü bulunmaktadır. Bu protokol, ilk yanıt süresi için gereksinimleri tanımlar. Ayrıca, talepleri satış temsilcileri arasında dağıtmak için kurallara dayalı bir algoritma kullanırız. Bu sayede, ilk görüşmeyi geciktirmeden planlama yapma yeteneğine sahibiz.
Gri Securtiy'de, iş insanlarının kar, maliyet, verimlilik, etkililik ve diğer iş başarısı göstergeleri üzerinden düşündüğünün bilincindeyiz. Dijital teknolojilerin yeteneklerini ve sınırlamalarını bilmek, bizim sorumluluğumuz altındadır. Proje henüz başlamadan önce, müşterilerimizin sorunlarına veya hedeflerine derinlemesine iner ve bu konuları en iyi şekilde ele almak için çözümler sunma sorumluluğumuzu yerine getiririz.